Przyrodniczy wiedzowy konkurs powiatowy

lgokonkursMazowiecki Zespół Parków Krajobrazowych wspólnie z Gminą Piaseczno oraz Nadleśnictwem Chojnów zapraszają do corocznego przyrodniczego wiedzowego konkursu powiatowego, który w tym roku odbędzie się pod hasłem

"Nocne Życie Lasu".

W konkursie może brać młodzież ze szkół podstawowych z terenu powiatu piaseczyńskiego.
Dwie kategorie wiekowe to
klasy IV-VI oraz klasy VII-VIII.
Wszystkich zainteresowanych odsyłam do załączników. Proszę o zapoznanie się z regulaminem Konkursu, wydrukowanie oświadczenia RODO i podpisanie go przez rodzica. Osoby chętne do udziału w Konkursie zapraszam do składania deklaracji od 3.02 do 7.02.2020 r. Etap szkolny odbędzie się w pierwszej połowie marca.
Tegoroczne materiały do nauki są większe - ponieważ konkurs ma tylko 2 etapy i już po pierwszym etapie musimy zrobić selekcję finalistów. Również test po pierwszym etapie będzie trochę trudniejszy niż w latach ubiegłych.
Materiały do nauki można także pobrać tu:

- prezentacja do kategorii 2 (VII-VIII)
https://drive.google.com/open?id=184ZDfkDtUt5F2oPNmBhcOwyiSgMiuB_2

- głosy (plik typu "zip" należy rozpakować programem winrar lub 7zip lub innym) dla kategorii 2 (VII-VIII)
https://drive.google.com/open?id=1SUnXYvHK7rM2KZpkjR3DBR7jcR6ljTU

Konkurs Powiatowy Nocne Życie Lasu - zgoda RODO - nauczyciele

Przyrodniczy_konkurs_powiatowy_Nocne_Życie_Lasu_2019-2020_regulamin

Loga projektów