Emocje w epidemii – 2 edycja

12.05.2020, 17:00 - 19:00  Darmowy

Wydarzenie w kategoriach: Dla dorosłych, Organizator: Starostwo Powiatowe w Piasecznie

 https://piaseczno.pl/wydarzenie/emocje-w-epidemii-2-edycja/

 „Emocje w epidemii”

W ostatnich tygodniach nasze życie jest pełne emocji – szczególnie tych trudnych i niechcianych. Doświadczamy ich na każdym kroku, bo w naszej codzienności zaszło wiele zmian. Ale… czy na pewno wiemy, czym tak naprawdę są, jak można je rozumieć i nimi kierować? Spotkanie z Małgorzatą Łubą, doskonałym psychologiem i psychoterapeutą,  pozwoli nam zrozumieć  w jaki sposób i jakimi codziennymi działaniami możemy pomagać sobie i naszym najbliższym – przede wszystkim dzieciom – radzić sobie z emocjami, aby nierozpoznane, nieujawnione lub nadmiernie skumulowane nie zaczęły szkodzić. Mówiąc bardzo wprost – co zrobić, aby nie stracić cierpliwości do najbliższych? Aby wspólnie z nimi bezpiecznie przetrwać czas epidemii?

 Ramowy program:
Od lęku, frustracja i złości do agresji – rozumienie i umiejętne postępowanie z nieprzyjemnymi emocjami innych.

Wybuch agresji impulsywnej – możliwe działania.
Spokojniejszy i bardziej opanowany dorosły – szybkie sposoby radzenia sobie z własnymi emocjami (metody samouspokajania, odraczania reakcji i akceptowania dyskomfortu psychicznego w sytuacjach problemowych).

Prowadząca: Małgorzata Łuba – specjalistka z zakresu pomocy psychologicznej dziecku i rodzinie .

Czas trwania: 2 h

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ilość miejsc/uczestników wykładu jest ograniczona do 99. Taką ilość dopuszcza platforma ZOOM. Obowiązuje rejestracja e-mailem, do wyczerpania miejsc, maksymalnie do 30 kwietnia.

Wykład/konferencja z wykorzystaniem platformy ZOOM, umożliwia udział 100 osobom (99 uczestników + 1 prowadzący). 99 osób, które wyślą zgłoszenie jako pierwsze, otrzyma od nas link umożliwiający uczestnictwo w wykładzie Małgorzaty Łuby „Emocje w epidemii”. Ufamy, że link ten zachowacie Państwo WYŁĄCZNIE do własnego, indywidualnego wykorzystania przez jeden komputer. Do udziału w wykładzie z wykorzystaniem Państwa komputera możecie oczywiście zaprosić domowników (żonę, męża lub inne dorosłe osoby). Wykład jest dla rodziców, więc sugerujemy udział osób dorosłych. Przestrzeganie zasady jeden link=jeden komputer jest warunkiem koniecznym, aby każda osoba z 99 zgłoszonych jako pierwsze mogła wziąć udział w konferencji. ZOOM wpuści do pokoju konferencyjnego wyłącznie 99 osób. Ufamy, że wszyscy Państwo ze zrozumieniem przyjmiecie naszą prośbę. Zapewniamy, że jeśli będzie duże zainteresowanie wykładem, zorganizujemy wykład po raz kolejny w najszybszym z możliwych terminie. Platforma Zoom: kilka minut przed szkoleniem trzeba „wejść” w przesłany Państwu wcześniej mailem link. Następuje przekierowanie na szkolenie po pobraniu bezpłatnej aplikacji.

Loga projektów