Filtr
 • W DECHĘ 2016!

  11 marca 2016 r. w Ognisku Pracy Pozaszkolnej "Ogród Jordanowski" w Kozienicach odbył się XIII Przegląd Kabaretów Szkolnych pod hasłem "2016 w dechę". Do udziału w 17 występach zgłosiło się 46 osób z pięciu placówek. Na wstępie zostały wręczone podziękowania wraz z książkowym upominkiem dla placówek biorących udział i tym samym współorganizujących Przegląd. Przedstawione zostało również jury w składzie: Beata Smykiewicz-Różycka, Michał Neumann oraz Paweł Kozieł z kabaretu PKS Lublin.

  grupowe    decha

 • Życzenia świąteczne

  wielkanoc-1

  Z okazji Świąt Wielkiej Nocy, pragniemy złożyć Wszystkim życzenia prosto z głębi serca: więcej zdrowia, dużo pomyślności, więcej wiary w siebie, siły, prawdziwej miłości, oddanych przyjaciół, bogatego zająca wielkanocnego, pysznego mazurka i udanej babki, a także więcej czasu dla najbliższych.

  Życzy Zespół Redakcyjny

 • Zebranie

  W dniu 17 marca odbędzie się zebranie z rodzicami - poinformowanie o bieżących ocenach.

 • Spektakl - "I nie było już nic..."

  8 marca 2016 r. na scenie kina "UCIECHA" grupa młodzieży z naszego gimnazjum przedstawiła spektakl "I nie było już nic...". Scenariusz był luźną adaptacją powieści Agaty Christie. Powodem premiery były aż trzy okazje - Dzień Kobiet, Dzień Teatru (26 marca) oraz X rocznica śmierci autorki.

  Młodzi ludzie, którzy zmierzyli się z teatrem, to: Kasia Duda, Maciek Gdula, Iza Krukowska, Wojtek Olewiński, Karina Piekarniak i Maciej Rulski z klasy II a oraz Kuba Czub, Mikołaj Grudziński, Kuba Piwoński i Paweł Szmurło z klasy II e.. Klasy III reprezentowała Ola Bobis z III d.

  Pomysł i reżyseria - Łucja Stępień, współpraca - Anna Kucharska.

  DSC08547   DSC08548   DSC08551   DSC08556   DSC08559

 • Gimnazjalna Liga Naukowa - zestaw zadań nr 4

  ZADANIA klasa I /pobierz/

  ZADANIA klasa II /pobierz/

  ZADANIA klasa III część a/pobierz/    część b/pobierz/

 • Rekolekcje wielkopostne 2016

  W dniach 16-17-18 marca odbędą się rekolekcje wielkopostne. W tych dniach będą odbywać się wszystkie zajęcia - skrócone po 30 minut. Obiadu nie będzie w piątek 18 marca. Osoby, które potrzebują opieki w piątek mają udostępnioną świetlicę szkolną.

 • XXXIX edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

  LOGO straz


  11 marca 2016r. w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej w Piasecznie
  odbył się etap powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej
  pod hasłem „Młodzi Zapobiegają Pożarom”,
  w którym uczennica Maja Grams z kl. III d zajęła trzecie miejsce.


  GRATULUJEMY!

 • Geopark

  W dniach 7-11 marca uczniowie gimnazjum byli na wycieczce w GEOPARKU w Kielcach.

  Geopark Kielce – park edukacyjny położony na terenie Kielc. Placówka jest miejską jednostką organizacyjną. Obiekt znajduje się naŚwiętokrzyskim Szlaku Archeo-Geologicznym.

  Placówka została powołana na mocy uchwały Rady Miejskiej w Kielcach nr XV/268/2003 z dnia 18 września 2003 roku w sprawie utworzenia jednostki budżetowej pod nazwą "Centrum Geoedukacji Kielce". Zgodnie z treścią uchwały, zadaniem jednostki "jest tworzenie warunków dla rozwoju Miasta Kielce jako ośrodka turystycznego przez propagowanie jego walorów geologicznych w szczególności rezerwatów Wietrzni, Kadzielni i Ślichowic"[1]. Następnie jego nazwa została zmieniona na "Geopark Kielce". Zmiana ta została podyktowana rozszerzeniem zakresem dotychczasowej działalności: oprócz edukacyjnej również o sportową, turystyczną i promocyjną.

  Zdjęcia w GALERII wykonane przez p. C. Kołodzieja

 • Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny Trapez

  W dniu 27 lutego 2016 r. z Zespole Szkół w Nowej Iwicznej odbył się drugi etap Międzypowiatowego Konkursu Matematycznego Trapez.

  Nasze gimnazjum reprezentowało 12 uczniów.

  Do finału zakwalifikowali się :

  1.Matusik Maria Ic

  2.Mika Małgorzata Ic

  3.Stawikowski Kamil IIc

  4.Gdula Maciej IIa

  5.Szewczyk Dominika IIIa

   Laureatom gratulujemy.

  Finał odbędzie się 16 kwietnia 2016.

 • Podsumowanie I półrocza 2015/2016 przez samorząd szkolny

  Samorząd Szkolny w I półroczu w roku szkolnym 2015/2016 pracował zgodnie z kalendarzem imprez szkolnych, jak również podejmował zadania wynikające z potrzeb szkoły. Organizowano zebrania z przedstawicielami klas w celu omówienia realizacji planowanych działań. Ustalone zostały kryteria do konkursu na „Klasę Roku”.

  Rozplanowano roczny przydział gazetek szkolnych dla klas gimnazjum. W ciągu tego okresu Samorząd Szkolny zorganizował 2 dyskoteki szkolne, maraton „Filmowo-Andrzejkowy”, przeprowadzono 8 sprzedaży ciast, babeczek, tostów, galaretek oraz gofrów. Zgromadzone środki przeznaczono na cele charytatywne.

 • Spotkanie z strażakiem - "Stop wypalaniu traw!"

  W środę 25 marca w naszej szkole odbył się apel, który jest częścią ogólnowojewódzkiej akcji mającej na celu kampanię przeciwko wypalaniu traw, co obecnie jest dużym problemem. Nasz gość mówił bardzo ciekawie i chętnie odpowiedział na parę pytań zadanych przez nauczycieli i uczniów. Dane statystyczne i informacje przedstawione w towarzyszącej temu wydarzeniu prezentacji multimedialnej dały społeczności szkolnej wiele do myślenia. Możemy być pewni, że teraz uczniowie bardziej będą zwracać uwagę na ten problem.

  Poniżej można zobaczyć kilka zdjęć z tego wydarzenia autorstwa Pani Psycholog Katarzyny Gąsińskiej, która pomagała zorganizować apel.

  DSC07648   DSC07649   DSC07650

 • Finał I gminnego konkursu "Matematyka po angielsku"

  Finał I gminnego konkursu „Matematyka po angielsku” odbędzie się 

  26 marca 2015 roku o godzinie 10.50 – 11.35 w sali nr 37

  w Zespole Szkół Ogólnokształcących Gimnazjum w Górze Kalwarii.                                                    

  Uczniowie, którzy dostali się do finału proszeni są o obecność 10 minut przed rozpoczęciem konkursu przed salą 37.

                                                                              Życzymy powodzenia!

 • Wyniki I etapu konkursu matematycznego TRAPEZ

  Wyniki I etapu międzypowiatowego konkursu matematycznego „TRAPEZ":

  Klasy I:

  1. Kowalczyk Mateusz Id

  2. Majewski Konrad Id                                                 

  3. Kowal Paweł Ib

  4. Musiałek Julia Ie

  Klasy II

  1. Hryniewska Angelika IId                               

  2. Łubianka Wiktoria IIa

  3. Bobis Aleksandra IId

  4. Zaron Magdalena IId

  5. Paśnicki Bartosz IId

  6. Tatarkiewicz Piotr IId

  7. Kasprzyk Michał IIc

  8. Dobkowski Kacper IIb

  Klasy III

  1. Lewandowska Julia IIId

  2. Korpalski Michał IIIa

  3. Rokicki Mikołaj IIIe

  4. Tomasz Tywonek IIIe

  5. Brzezińska Joanna IIIc

  Zwycięzcom gratulujemy wiedzy i odwagi.

  II etap konkursu odbędzie się Nowej Iwicznej w sobotę 28 marca 2015 r. 

 • Dzień Języków Obcych 2015

  Tradycją naszej Szkoły stały się obchody Dnia Języków Obcych. W tym roku świętowaliśmy ten dzień w piątek, 20 marca. Uroczystość podzielona była na dwie części. Część pierwsza składała się ze scenek sytuacyjnych w różnych językach oraz inscenizacji słynnej bajki "Czerwony Kapturek" - 'Litte Red Riding Hood'. Całość została wystawiona przez uczniów klasy IIId, IIIe i IIIb. Gospodarzami uroczystości byli Julia Lewandowska i Rafał Juźwik.
  Na część drugą składał się Koncert Piosenki Obcojęzycznej przygotowany pod opieką Siostry Ewy Orzechowskiej. Podczas obchodów Dnia Języków Obcych uczniowie naszego Gimnazjum mogli zaprezentować swój talent wokalny i teatralny, jak również sprawdzić swoje umiejętności językowe.

  W ramach Dnia Języków Obcych odbył się również konkurs wiedzy o Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, w którym brali udział chętni uczniowie. Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

  Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w imprezę uczniom i nauczycielom.

  Fotokronika w galerii

 • SUKCES KABARETU „XERO”

  Piątek 13 marca okazał się pechowy tylko dla nielicznych m.in. dla prowadzącej XII Przegląd Kabaretów Szkolnych w Ośrodku Pracy Pozaszkolnej „Ogród Jordanowski" w Kozienicach Doroty Ziarkowskiej, która słowem wstępu podzieliła się z publicznością swoimi przygodami w większość przypadków kojarzącymi się z tym przesądnym dniem. Uroczystego otwarcia Przeglądu dokonała dyrektor placówki Urszula Strzelczyk.

  W ciągu trwającego parę godzin maratonu uśmiechu w krzywym zwierciadle przedstawione zostały sceny wyjęte z życia tj. "Rodzinka", "Kwiaty", "Wywiadówka" oraz piosenki, również improwizowane. Do części ze skeczy została zaproszona publiczność oraz jury np. do stworzenia prowizorycznej orkiestry bądź zadania tematu przewodniego piosenki.

  W sali widowiskowo-sportowej OPP " Ogród Jordanowski" zaprezentowały się talenty sceniczne z siedmiu placówek w 24 występach w sześciu kategoriach. Jury w składzie Leokadia Cieślik, Małgorzata Stanisławska-Kłosiewicz, Radosław Mazur oceniło oraz wręczyło nagrody m.in. niepowtarzalne statuetki dla najlepszych, dyplomy dla każdej grupy kabaretowej oraz " ogródkowe" kubki dla osobliwości. Podziękowania otrzymali opiekunowie, placówki, a także jury, zaś wszyscy uczestnicy pamiątkowy buton.

  IMG 9746   aga   IMG 9747   wiktor

  Nasz szkolny kabaret „Xero" zaprezentował się tego dnia bardzo dobrze. Agata Bralewska, Agnieszka Karpacz, Justyna Mróz, Jakub i Kacper Dobkowscy oraz Wiktor Zieliński zdobyli same najważniejsze nagrody.

 • WYCIECZKA DO POLSKIEGO RADIA

  Dnia 27 lutego 2015 roku klasy drugie gimnazjum z naszej szkoły pojechały na wycieczkę do Rolskiego Radia w Warszawie.

  Podczas wizyty, w tej znanej wszystkim ze słyszenia instytucji, mieliśmy okazję przyjrzeć się pracy realizatorów, dziennikarzy i poznać tajniki ich pracy. Poznaliśmy osoby, których głosy często słyszymy w radiu. Widzieliśmy, jak wygląda realizacja audycji radiowych na żywo. Odwiedziliśmy również archiwum – ogromną fonotekę, która zrobiła na nas ogromne wrażenie.

  Przewodnicy oprowadzający nas po Radiu pokazali nam, jak zmieniało się ono przez laty oraz opowiadali różne ciekawostki związane z pracą m.in. korespondentów.

  Wszyscy uczniowie uznali naszą wycieczkę za udaną i wrócili do domu pełni przemyśleń nad pracą radiowca. Na pewno dla wielu osób będzie to niezapomniany wyjazd.

 • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Pangea

  W piątek 28 marca 2014 roku odbył się finał Konkursu Międzynarodowego Pangea z matematyki. Etap pierwszy uczniowie pisali w styczniu. Z naszej szkoły zakwalifikowali się i udział wzieli uczniowie klas drugich i trzecich:

  1. Partycja Kornberg IIIa

  2. Marcin Wąszewski IIIc

  3. Emilia Molak IIe

  4. Mikołaj Rokicki IIe

  Wyniki finału poznamy dopiero w drugiej części kwietnia.

 • Konkurs na Fragment Pamiętnika

  W Konkursie na Fragment Pamiętnika w Języku Angielskim pierwsze miejsce zajęła Julia Dybkowska, drugie Ilona Krawczyk, trzecie Jakub Gałecki.

  W Konkursie na Fragment Pamiętnika w Języku Niemieckim pierwsze miejsce zajęła Patrycja Lewandowska.

  W Konkursie na Fragment Pamiętnika w Języku Hiszpańskim pierwsze miejsce zajął Bartosz Paśnicki.

 • Festiwal lektur

  21 marca w naszej szkole odbył się szkolny festiwal lektur. Każda klasa została podzielona na grupy: plastyczną, teatralną, polonistyczno-intelektualną i sprawnościową. Artyści mieli za zadanie dostarczyć daną pracę plastyczną, na przykład kolaż z postacią z książki. Aktorzy mieli wystawić scenę z danej sztuki, na przykład scenę balkonowa z „Romea i Julii”. Humaniści brali udział w konkursie znajomości lektur szkolnych, musieli odpowiedzieć na pytania zamknięte i otwarte lub odgadnąć kalambury. Sportowcy z kolei mieli za zadanie biegać, podciągać się , zbierać jak najwięcej monet w ciągu 15 sekund, zrobić samolociki z papieru i celować nimi w hula hop zawieszone na bramce, rzucać woreczkami do położonego na podłodze hula hop i prowadzić osobę z zasłoniętymi oczami przez tor przeszkód.

 • Dyktando „Parę refleksji o naszych potyczkach”

  W środę 19 marca cztery finalistki pierwszego etapu szkolnego konkursu ortograficznego „O pióro Dyrektora Szkoły”, spośród których zostanie wyłowiona zwyciężczyni, zmagały się z tekstem dyktanda „Parę refleksji o naszych potyczkach”. Był to tekst z lukami, które należało wypełnić poprawną wersją ż, rz, ch, h, ó, u, ii, ji, i lub ść. Dziewczęta z klas 1a, 1b, 2b i 3d walczyły o miano zwycięzcy w sali nr 8. Już niedługo dowiemy się, która poradziła sobie najlepiej z praktycznym wykorzystaniem zasad pisowni.

 • Projekt "Bezpieczna szkoła" - c.d.2

  Dnia 5 marca gościliśmy w naszej szkole kapitana Łukasza Darmofalskiego z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie.

  W trakcie prelekcji, w których uczestniczyli wszyscy uczniowie Gimnazjum, omówione zostały zasady zachowania się w przypadku wystąpienia zagrożeń związanych z pożarami, wybuchami gazów, zatruciem czadem.

  Dodatkowo poruszono także problematykę wypalania traw. Straż Pożarna docierając do młodych osób szerzy wiedzę nt zagrożeń związanych z tym procederem. Niestety w powiecie piaseczyńskim występują liczne incydenty tego typu. Stanowią one przyczynę wielu akcji ratunkowych Straży Pożarnej.

  Spotkanie zakończyło cykl wydarzeń związanych z udziałem naszej szkoły w ogólnopolskim programie Bezpieczna Szkoła – Bezpieczny Uczeń.

  strazak1    strazak2

 • Pogadanka

  5 marca na dużym holu na parterze odbyła się pogadanka dotycząca pożarnictwa. Poprowadził ją pan Łukasz Darmofalski. Uczniowie dowiedzieli się o miejscu naszej gminy w statystykach dotyczących pożarów. Następnie gimnazjaliści wysłuchali i obejrzeli pokaz – kampanię zachęcającą do niewypalania traw, a później drugą o czadzie – bezbarwnym i bezwonnym gazie trującym oraz o tym, że warto zamontować w swoim domu czujnik. Wszystko to działo się w czasie 4 godz. lekcyjnej.

 • Plan rekolekcji

   

  12-13-14 marca 2014 

  Gimnazjum

  Środa

  8.15 – IA, IB, IIC, IID,

  IIE, IIIA, IIID
  10.00 – IC, ID, IIA, IIB,

  IIIB, IIIC, IIIE

  Czwartek

  8.15 – IB, IIA, IIB, IIIA,

  IIIB, IIIC, IIIE
  10.00 – IA, IC, ID, IIC,

  IID, IIE, IIID

  Piątek

  9.00 – MSZA ŚW.

  W pozostałych godzinach zajęcia odbywają się wg planu

 • Prezentacja drukarki 3D

  We czwartek 6 marca, naszą szkołę odwiedził pan dr inż. Jarosław Seńko z Politechniki Warszawskiej (Instytut Pojazdów, Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych). Temat wykładu: Rodzaje i zasada działania drukarek 3D
  Dodatkowo w czasie zajęć mieliśmy możliwość obserwowania pełnego wydruku kilku przedmiotów (zdjęcia w galerii). Zaciekawieni tematem uczniowie, zadawali wiele pytań dotyczących możliwości wydruku 3D. Większość uczniów po wykładzie była zadowolona, że miała możliwość zobaczyć "nz żywo" tę zdobycz dzisiejszej techniki.
  Bardzo dziękujemy Panu J. Seńko za poświęcony czas naszym uczniom.

  3d13d63d7

 • ZAPROSZENIE NA KONCERT

  Zespół estradowy „Metrum” ma zaszczyt zaprosić uczniów z rodzicami, a w szczególności uczennice z mamami na

  KONCERT Z OKAZJI DNIA KOBIET

  „Miłość Kobieta Śpiew”

  Odbędzie się on 8 marca o godzinie 1800 w Kinie „Uciecha” przy ul. Ks. Z. Sajny 14.

  Jako wokalistki wystąpią dwie uczennice naszego Gimnazjum:

  Wiktoria Łubianka z kl. Ia oraz Justyna Mróz z kl. IIa!

  Wstęp wolny!

 • Góra wierszy

  Regulamin konkursu poetyckiego

  "Wiosna, ach to ty..."

  1. Konkurs jest skierowny do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych gminy Góra Kalwaria.
  2. Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie wierszy podejmujących tematykę wiosny w poezji.
  3. Zgłoszenie powinno zawierać: personalia ucznia, wiek, klasę, adres szkoły, dane nauczyciela języka polskiego.
  4. Każdy wiersz powinien zostać złożony w trzech egzemplarzach.
  5. Wiersze anonimowe i nieczytelne nie będą brane pod uwagę.
  6. Termin nadsyłania wierszy upływa 30 kwietnia 2013 r.
  7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w maju 2013 roku, podczas uroczystości przygotowanej z tej okazji.

  Serdecznie zapraszamy,

  Zespół polonistów

  Gimnazjum w Górze Kalwarii

 • Zebranie z rodzicami

  Zapraszamy rodziców i prawnych opiekunów na zebranie z rodzicami 21 marca 2013 r. na godz. 17.00

 • Konkurs poetycki Góra wierszy

                                                                                                                                              Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie poetyckim uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów do tegorocznej "Góry wierszy", która odbywa sie pod hasłem "Wiosna w liryce". W konkursie może wziąć udział każdy, kto kiedykolwiek podejmował próbę tworzenia poezji.

  Regulamin konkursu znajdziecie w zakładce konkursy.

 • Konkurs geograficzno językowy

  15 marca o godz. 15:00 odbył się w naszej szkole II etap konkursu "Geografia po niemiecku" przygotowany przez p. Dorotę Ziętek - nauczycielkę geografii i p. Bożenę Marchlińską - nauczycielkę języka niemieckiego.

   Komisja w składzie: p. Dorota Ziętek, p. Agnieszka Nowicka i p. Bożena Marchlińska wybrała następujących zwycięzców:

   I miejsce - Dominika Płaczek I c

  II miejsce - Grzegorz Matusik III d

  III miejsce - Krzysztof Malinowski II a

  I etap polegał na przygotowaniu portfolio (forma dowolna, np. materiał wydrukowany lub prezentacja PowerPoint) w języku polskim i języku niemieckim, które miało zawierać następujące informacje o wylosowanym państwie niemieckojęzycznym:

  1. wiadomości ogólne: stolica, granice, powierzchnia, podział administracyjny, ludność
  2. środowisko przyrodnicze – budowa geologiczna, ukształtowanie powierzchni, wody (rzeki, jeziora, morza)
  3. gospodarka (podstawowe informacje)

   Uczniowie, którzy przeszli I etap:

  1. Grzegorz Matusik - IIId
  2. Dominika Płaczek - Ic
  3. Krzysztof Malinowski - IIa
  4. Olga Kotur - IIIc

  II etap polegał na 15-minutowej prezentacji wylosowanego wcześniej państwa w języku polskim i krótkiej prezentacji w języku niemieckim. Uczniowie dzielnie walczyli o I miejsce i wykazali się bardzo dobrym przygotowaniem i wiedzą zarówno z geografii jak i z języka niemieckiego.

 • Konkurs Trapez

  II etap konkursu Trapez odbędzie się w sobotę 13 kwietnia 2013 roku w Nowej Iwicznej. Życzymy sukcesów i połamania piór...

 • 1 kwiecień – Prima Aprilis


  Pierwszy kwiecień,
  W ten dzień cały,
  bądź uważny na kawały.
  Gdyż niejedna psota,
  czai się zza płota.

 • Akcja "Godzina dla Ziemi" – 31 marca 2012

  Setki milionów ludzi na całym świecie zjednoczą się poprzez
  symboliczny gest
  zgaszenia światła na jedną godzinę,
  dokładnie
  o 20.30 czasu lokalnego, w sobotę 31 marca.
  Jeśli chcesz pokazać swoje zaangażowanie i troskę o środowisko razem z ludźmi
  na całym świecie i przypomnieć innym, że warto na co dzień dbać o Ziemię.
  Przyłącz się do nas! pokaż innym, że losy naszej planety nie są Ci obojętne.
  Więcej informacji na www.wwf.pl.

  Kochajmy naszą planetę !!!

 • Zdrowe odżywianie

  {gallery}prace_uczniow/jedzenie{/gallery}

 • KONKURS !!!

  Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie ,,ZDROWA ŻYWNOŚĆ TO WIĘKSZA AKTYWNOŚĆ” organizowanym przez Agencję Rynku Rolnego w Warszawie.

  Celem konkursu jest promowanie i rozpowszechnianie wśród młodzieży gimnazjów zasad prawidłowego żywienia, zdrowego trybu życia oraz informowanie o produktach rolnych i żywnościowych, metodach ich produkcji, a także systemach jakości produktów rolnych i żywnościowych.

   

  1. Przedmiotem jest wykonanie prezentacji multimedialnej.

  2. Uczestnikami konkursu mogą być wyłącznie (za pośrednictwem swojej szkoły) uczniowie gimnazjów położonych na obszarze województwa mazowieckiego.

  3. Prace multimedialne powinny być wykonane w formacie umożliwiającym jej bezpośrednie otwarcie w programie Power – Point.

  4. Praca nie może przekraczać 10 slajdów!

  5. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który jest dostępny na stronie WWW.arr.gov.pl wraz z oświadczeniem zgody rodzica lub prawnego opiekuna określonym w załączniku nr 1

  6. Gotowe prace i zgłoszenia wraz ze zgodą rodziców/prawnych opiekunów należy składać do 16 KWIETNIA 2012r do Pani Kingo Korzeniowskiej

  7. Na opakowaniu każdej pracy konkursowej należy nakleić nalepkę która będzie posiadała dane takie jak:

  1. Imię, nazwisko i wiek autora

  2. Adres i telefon placówki (domu)

  3. Imię i nazwisko rodzica

  4. Nazwę i adres placówki oświatowej, do której uczęszcza uczeń.

  1. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedną pracę wykonaną indywidualnie i samodzielnie.

  2. Prace konkursowe zostają przekazane organizatorom za pośrednictwem szkoły, do której uczęszcza uczeń.

  3. Uczniowie którzy nie przyniosą zgody rodziców/prawnych opiekunów na udział w konkursie nie będą brane pod uwagę!

  4. Komisja oceniając pracę bierze pod uwagę:

  1. Związek z hasłem konkursowym (50%)

  2. Pomysłowość i sposób wykonania(50%)

  1. W konkursie przewidziane są nagrody za zajęcie pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca, oraz pięciu wyróżnień.

  2. Więcej informacji na temat konkursu można uzyskać na stronie internetowej WWW.arr.gov.pl

   

  SERDECZNIE ZACHĘCAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W TYM KONKURSIE


 • Zawody sportowe - piłka ręczna chłopców

  Dnmia 22.03.2012 roku w naszej szkole odbyły się zawody

  sportowe w piłkę ręczną chłopców.

  Drużyna była tak dobrze dobrana i utalentowana smiley-laughing, że chłopcy zdobyli

  pierwsze miejsce, czego im serdecznie gratulujemy!

  p1

  Czekamy na wyniki z drugiego etapu i trzymamy mocno kciuki!

 • 21 marca - Pierwszy Dzień Wiosny

  Pierwszego Dnia Wiosny w naszej szkole odbył sie konkurs na najlepsze przebranie w następujących kategoriach: filmowa, historyczna, muzyczna, ekologiczna oraz wiosenna. Do konkursu przystąpiło 27 osób.
  I miesce zajęła Natalia Talacha (IIIG) w stroju Lady Gagi
  II miejsce zajął Łukasz Secheniewicz (IIIG) w stroju Eko-Bota
  III miejsce zajął Adrian Drygaś (IIIB) w stroju staruszka

 • Przedstawienie z okazji święta niepodległości

  {gallery}/galeria/przedstawienie_niepodleglosc{/gallery}

 • KANGUR…

  Jutro, czyli 15 marca w naszej szkole odbędzie się konkurs matematyczny  ,,KANGUR”. Uczniowie, którzy zapisali się na niego u nauczycieli matematyki zbierają się o 8.55 na łączniku skąd przejdą do sal 1 i 2 gdzie stoczą ścisłą walkę z zadaniami matematycznymi.

  ŻYCZYMY POWODZENIA!

 • 10 marzec - Dzień Mężczyzn

  Dzisiaj tj. 10.03 obchodzimy "Dzień Mężczyzn".

  Z tej okazji chcemy życzyć wszystkim panom pracującym

  w szkole i nie tylko - wszystkiego najlepszego,

  pogody ducha, nieznikającego uśmiechu z twarzy oraz wytrwałości!

   

  Redakcja

 • Konkurs matematyczny

  Dnia 22 lutego 2012 roku na trzeciej godzinie lekcyjnej w naszej szkole

  odbył się konkurs matematyczny "Trapez".

  Zgłosiło się wielu uczniów, lecz do drugiego etapu przeszli:

  1. Przemek Borowski

  2. Patrycja Kornberg

  3. Ada Bylica

  4. Marta Witek

  5. Katarzyna Skolimowska 

  6. Magda Gazda

  7. Paweł Brzeziński

  8. Konrad Poncyliusz

  9. Grzegorz Matusik

  10. Michał Kuliński

  11. Piotr Szulewski

   

  GRATULACJE!

 • 8 marca - Dzień Kobiet

  Dzień Kobiet – coroczne międzynarodowe święto obchodzone 8 marca, jako wyraz szacunku dla ofiar walki o równouprawnienie kobiet. Ustanowione zostało w 1910 roku.

 • 8 marca - Dzień Kobiet

 • KONKURS LITERACKI

  Dyrektor Zespołu Szkół im. Wł. St. Reymonta w Konstancinie Jeziornie oraz Komitet Organizacyjny I Konkursu Literackiego „O pióro Reymonta” mają zaszczyt zaprosić uczniów wszystkich szkół ponadpodstawowych powiatu piaseczyńskiego do udziału w konkursie, nad którym patronat objęli: pan Jan Adam Dąbek – Starosta Piaseczyński i pani Maria Mioduszewska – Przewodnicząca Rady Powiatu Piaseczyńskiego.

   

  Kilka ważnych informacji:

  1. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół ponadpodstawowych znajdujących się na terenie Powiatu Piaseczyńskiego.
  2. Każdy z uczestników może zgłosić do udziału w konkursie jeden własny utwór, (poetycki lub epicki)
  3. Praca nie może być dłuższa niż 10 tys. znaków (wraz ze spacjami)
  4. Tematyka utworów winna mieścić się w ramach ujętych tytułem konkursu: ,,I stworzyłeś dla mnie rzekę”.
  5. Prace należy nadesłać do 31 marca 2012 roku na adres e-mailowy: reymont.konkurs@wp.pl

   

  Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajdziecie na stronie WWW.zskj.pl

   

 • XI Dzień Papieski

  {gallery}/galeria/dzienpapieski{/gallery}

 • Dzień Świętego Mikołaja

  {gallery}/galeria/dzienmikolaja{/gallery}

 • "To i owo" - klasy I

  {gallery}/galeria/toiowo{/gallery}

 • Zawody sportowe - unihokej dziewczyn

  Dnia 01.03.2012 roku odbyły się zawody sportowe w unihokej dziewczyn

  na etapie powiatowym w szkole w Gołkowie.

  Nasza szkoła wystawiła skład: Kasia Lempkowska, Marta Witek, Patrycja Fiejka, Asia Durka,

  Zosia Szczerbińska, Ewelina Kłos, Marysia Kaliściak, Paulina Żelazek, Ola Skwarek i Monika Zając.

  Dziewczyny wywalczyły czwarte miejsce.

  hok

  Gratulacje!

Loga projektów