Młodzi Przedsiębiorczy 2019

logoW ramach programu Młodzi Przedsiębiorczy uczniowie rozwiązują zadania z zakresu ekonomii i przedsiębiorczości, a następnie realizują własny projekt. Program uczy oszczędzania, dysponowania i zarządzania pieniędzmi. Przekłada to się na rozwijanie takich umiejętności jak kreatywność, innowacyjność, podejmowanie ryzyka, planowanie i skuteczna realizacja przedsięwzięcia.mp 2019_145
12 zespołów z całej Polski, które wyróżniły się kreatywnością i innowacyjnością zostało zaproszonych do centrali ING Banku Śląskiego w Katowicach. Wśród zaproszonych zespołów były Kozaki z Góry Kalwarii w składzie: Emilia Trochim, Mateusz Fąfara, Mikołaj Wasilewski, Michał Gasek oraz Hubert Koprowski.

Więcej zdjęć pod adresem https://przedsiebiorczy.ceo.org.pl/aktualnosci/final-programu-w-katowicach

Gratulujemy !!!

Loga projektów