Od pedagogów

zajęcia dla uczniów z dysleksją:poniedziałek, wtorek, środa, czwartek - 8.00-8.45 ( kl. I i II gim.) Magdalena Durka
pamięć i koncentracja: poniedziałek 8.00-8.45;czwartek 13.45- 14.30  Katarzyna Zdulska -Paciorkowska
decoupage- piątek 12.55- 14.30 Magdalena Durka
projekt Skaczemy Wyżej i Dalej - poniedziałek 13.45-14.30 Katarzyna Zdulska -Paciorkowska i Katarzyna Gąsińska

zbieramy grupę na warsztaty  "Szkoła dla Rodziców" zgłoszenia telefoniczne pod numer 22- 7271229 w.47

DISCO

Chcemy Się Bawić?

W czwartek 11 kwietnia planowana jest dyskoteka szkolna w godzinach 16.00-19.00. ZAPRASZAMY

Nabór do Gazetki Szkolnej

Chcesz popisać się swoim talentem pisarskim? Teraz masz okazję!
Gazetka Szkolna "Między ławką a tablicą"
czeka na Ciebie i Twój talent.

Chętnych prosimy o kontakt z Olą Skwarek z klasy II c, najlepiej do 30 września.

"Lubię to i owo"

„Lubię to i owo” - nowy konkurs organizowany w naszej szkole.

Inspiracją do stworzenia tego teleturnieju są dwa programy telewizyjne, mianowicie: „Kocham Cię, Polsko!” oraz „Milion w minutę”. Zasady na razie nie są nam znane, ale żeby wziąć udział w teleturnieju trzeba:

na kartce napisać imiona i nazwiska 4 wytypowanych osób z klasy, dać do podpisu wychowawcy i zanieść tę kartkę do pani Jolanty Mirosław na świetlicę.

Teleturniej odbędzie się pod koniec grudnia.

13 października "Dzień krawata"

"13 wszystko zdarzyć się może"

13 października jest DNIEM KRAWATA
Każda osoba mająca na sobie krawat podczas lekcji nie będzie wzięta do odpowiedzi oraz będzie zwolniona z niezapowiedzianych kartkówek.