Zgłoszenie do klasy I SP

Zgłoszenie dziecka do klasy I Szkoły Podstawowej nr 1 w Górze Kalwarii wynika z miejsca zameldowania lub zamieszkania w obwodzie szkoły.

Dzieci zamieszkujące w obwodzie naszej szkoły

Podpisane zgłoszenie należy przesłać na adres @ szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Rekrutacja do klas I SP

Szanowni Państwo, informujemy, że zgodnie z zarządzeniem nrROA.0050.61.2020 Burmistrza Miasta i Gminy w Górze Kalwarii z dnia 23.03.2020 r. rekrutacja do klas I szkół podstawowych zostaje zawieszona do odwołania.

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Informujemy, że na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Warszawie opublikowane zostały Zasady rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w roku szkolnym 2020/2021: http://www.kuratorium.waw.pl/pl/rodzice-i-uczniowie/rekrutacja-do-szkol/zasady-rekrutacji/14128,Zasady-rekrutacji.html

Prezentacja_rekrutacja_2020.pdf

Zapraszamy do zapoznania się.

Rekrutacja do klas IV

Pobierz tutaj --> DEKLARACJA KONTYNUACJI NAUKI W KLASIE IV

Rekrutacja 2020/2021

Szanowni Państwo,

w roku szkolnym 2020/2021 będzie możliwość kontynuacji nauki w klasie VII w Szkole Podstawowej nr 1. Oferujemy dwie klasy VII, z językiem angielskim jako kontynuację oraz drugim językiem do wyboru: niemieckim lub hiszpańskim. Gwarantujemy dobre przygotowanie do egzaminu.

Ze względów organizacyjnych szkoły prosimy o informacje do 20 marca 2020 r.

Pobierz tutaj --> DEKLARACJA KONTYNUACJI NAUKI W KLASIE VII

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1