Wyniki zawodów sportowych

 

 

Piłka nożna dziewcząt

17.09.2018- zawody gminne I miejsce

Komosa Barbara

Kielan Weronika

Bomba Paulina

Wolska Kamila

Kaźmierczyk Zofia

Kurant Barbara

Grzywacz Weronika

Starzyńska Magdalena

Gadowska Aleksandra

Fijałkowska Klaudia

 

Opiekun: Kamila Dytmar 

 


 

Piłka nożna

V miejsce zawody gminne

 

Komosa Barbara

Kielan Weronika

Bomba Paulina

Wolska Kamila

Kaźmierczyk Zofia

Kurant Barbara

Grzywacz Weronika

Starzyńska Magdalena

Gadowska Aleksandra

Fijałkowska Klaudia

 

Opiekun: Kamila Dytmar


 

 

Piłka nożna chłopców

18.09.2018- zawody gminne III miejsce

 

Galej Jan

Parol Kacper

Broda Miłosz

Mietliński Konrad

Myszyński Jan

Folwarski Paweł

Czerw Andrzej

Cygan Dawid

Grzelak Paweł

Podsiadły Oliwier

Szymański Aleksander

Grudziński Maciej

Szóstkiewicz Jakub

 

Opiekun: Kamila Dytmar


 

 

Koszkówka dziewcząt

14.11.2018 -zawody gminne III miejsce

Czesak Paulina

Fijałkowska Klaudia

Siara Martyna

Kośla Joanna

Kornberg Paulina

Kielan Weronika

Grzywacz Weronika

Srebrnicka Kamila

Kurant Barbara

Zduńczyk Agnieszka

Powichrowska Ilona

Komosa Barbara

 

Opiekun Dorota Raczyńska 


 

 

Koszykówka chłopców

15.11.2018 -zawody gminne III miejsce

Bomba Krzysztof

Lefeld Tomasz

Zalewski Jakub

Kwapisz Kamil

Myszyński Jan

Cygan Cezary

Stańczyk Damian

Stańczyk Mikołaj

Galej Jan

Szczepek Kacper

Krasnodębski Wiktor

Wołynkiewicz Maciej

 

Opiekun: Kamila Dytmar


 

 

Unihokej dziewcząt

12.12.2018 -zawody gminnne IV miejsce

Świetlik Patrycja

Rusek Patrycja

Siara Martyna

Komosa Barbara

Mosak Oliwia

Kochańska Agata

Starzyńska Agata

Zduńczyk Agnieszka

Czupryńska Magdalena

Kielan Weronika

 

Opiekun: Marcin Kłobuchowski 


 

 

Unihokej chłopców

13.12.2018 -zawody gminnne IV miejsce

Broda Miłosz

Myszyński January

Szóstkiewicz Jakub

Ćwirko Mikołaj

Folwarski Paweł

Cygan Dawid

Zalewski Jakub

Sosnowski Robert

 

Opiekun: Kamila Dytmar


 

 

Tenis stołowy

4.01.2019 -zawody gminne I miejsce

Chmielewski Jakub

Koźlak Kamil

Pastuch Patryk

 

Opiekun: Alina Wicha

 

9.01.2019 -zawody powiatowe VI miejsce

Chmielewski Jakub

Koźlak Kamil

Pastuch Patryk

 

Opiekun: Marcin Kłobuchowski 


 

Etap międzypowiatowy

Dzwonkowska Paulina

Opiekun Dorota Raczyńska


 

Sztafetowe biegi przełajowe

Dziewczęta

24.09.2018 -etap gminny -I miejsce

Fijałkowska Klaudia

Chołuj Aleksandra

Grzywacz Weronika

Starzyńska Magdalena

Dzwonkowska Paulina

Sobiepanek Barbara

Zienkowicz Hanna

Szaran Alicja

Danielewska Alicja

Czupryńska Magdalena

 

Chłopcy

24.09.2018 -etap gminny -III miejsce

Lefeld Tomasz

Cygan Dawid

Drewicz Mikołaj

Grzelak Paweł

Czerw Andrzej

Kasprzak Szymon

Wolski Jakub

Parol Kacper

Podworski Kacper

Krasnodębski Wiktor

 

Opiekunowie: Alina Wicha, Kamila Dytmar

 


 

26.09.2018 -etap powiatowy

Zienkiewicz Hania

Fijałkowska Klaudia

Starzyńska Magda

Sobiepanek Basia

Dzwonkowska Paulina

Kasprzak Szymon

Cygan Dawid

Czerw Andrzej

Wolski Jakub

 

Opiekun Dorota Raczyńska

 


 

Indywidualne biegi przełajowe

Reprezentanci szkoły:

20.09.2018- etap gminny

Ziemkowicz Hanna

Witak Weronika

Fijałkowska Klaudia -II miejsce

Starzyńska Magdalena -IV miejsce

Dudzińka Gabriela

Pawelec Dominik

Sobiepanek Barbara -II miejsce

Lefeld Tomasz

Kasprzak Szymon

Krasnodębski Wiktor

Gwardys Damian

Cygan Dawid -IV miejsce

Grzelak Paweł -V miejsce

Drewicz Mikołaj

Podworski Kacper

Baj Kacper

Pyzel Maja

Wolski Jakub -IV miejsce

Trochim Emilia

Matejuk Anastazja

Dzwonkowska Paulina -I miejsce

 

Opeiekunowie Alina Wicha, Marcin Kłobuchowski

 


 

Sztafetowe biegi przełajowe 29.09.17-zawody powiatowe

         Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły zajęła IV miejsce

1.Dąbrowska Katarzyna

2.Komosa Barbara

3.Chołuj Aleksandra

4.Fijałkowska Klaudia

5.Powichrowska Ilona

6.Czachowska Julia

7.Cichocka Zuzanna

8.Dudzińska Gabriela

9.Matejuk Anastazja

10.Trachim Emilia

11.Paszko Monika

12.Ryzel Maja    

                                                               Opiekun: Alina Wicha              

 



 

Sztafetowe biegi przełajowe

     Zawody gminne-21.09.2017

     Reprezentacja dziewcząt zajeła I miejsce

 1.Grzywacz Weronika

2.Cichocka Zuzanna

3.Fijałkowska Klaudia

4.Chołuj Aleksandra

5.Powichrowska Ilona

6.Sobiepanek Zuzanna

7.Matusik Maria

8.Lankiewicz Julia

9.Czachowska Julia

10.Paszko Monika

11.Komosa Barbara

     Reprezentacja chłopców zajęła III miejsce

 1.Jan Kustra

2.Michał Durański

3.Cygan Dawid

4.Pastuch Aleksander

5.Domaciuk Daniel

6.Krasnodębski Wiktor

7.Podworski Kacper

8.Durka Michał

9.Zalewski Jakub

                                                 Opiekun: Alina Wicha Krzysztof Żach


         Sztafetowe biegi przełajowe 29.09.17-zawody powiatowe

         Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły zajęła IV miejsce

1.Dąbrowska Katarzyna

2.Komosa Barbara

3.Chołuj Aleksandra

4.Fijałkowska Klaudia

5.Powichrowska Ilona

6.Czachowska Julia

7.Cichocka Zuzanna

8.Dudzińska Gabriela

9.Matejuk Anastazja

10.Trachim Emilia

11.Paszko Monika

12.Ryzel Maja    

                                                               Opiekun: Alina Wicha


Piłka nożna chłopcy:

 Zawody gminne- 20.IX.2017r.

Reprezentacja chłopców zajęła II miejsce

1.Czerw Andrzej

2.Ogórek Szymon

3.Durański Michał

4.Cygan Dawid

5.Szóstkiewicz Jakub

6.Banasiewicz Patryk

7.Broda Miłosz

8.Ciastoń Eryk

9.Nadolski Jakub

10.Kobierski Hubert

                                                                     Opiekun: Kamila Dytmar


Koszykówka dziewcząt

Zawody gminne- 14.XI.2017r.

Reprezentacja dziewcząt zajęła II miejsce

1.Zduńczyk Agnieszka

2.Kośla Joanna

3.Siara Martyna

4.Dytmar Gabriela

5.Kurant Barbara

6.Komosa Barbara

7.Czachowska Julia

8.Czasak Paulina

9.Kielan Weronika

10.Matusik Maria

11.Fijałkowska Klaudia

                                                                 Opiekun: Kamila Dytmar


 Koszykówka chłopców

Zawody gminne- 13.XI. 2017r.

Reprezentacja chłopców zajęła III miejsce

1. Kobierski Hubert

2. Banasiewicz Patryk

3. Zalewski Jakub

4. Cygan Cezary

5. Kubicki Maciej

6. Krasuski Piotr

7. Krasnodębski Wiktor

8. Szczepek Kacper

9. Ciastoń Eryk

                                                             Opiekun: Kamila Dytmar


Zawody sportowe SP i GIM - miedzypowiatowe indywidualne biegi przełajowe -03.10.2017r.

Uczennice reprezentujące szkołę oraz powiat piaseczyński to:
1. Klaudia Fijałkowska - klasa II f GIM ( biegła w kategorii klas VII)
2. Katarzyna Dąbrowska - klasa II c GIM

Opiekun:  Anna Lech


 Zawody sportowe SP i GIM - biegi przełajowe -18.09.2017r.

1. Indywidualne biegi przełajowe

Zawody gminne – 18.09.2017r.

Reprezentacja szkoły:

1.       Czachowska Julia

2.       Lankiewicz Julia

3.       Matusik Maria –I miejsce

4.       Chołuj Aleksandra – III miejsce

5.       Powichrowska Ilona – II miejsce

6.       Dąbrowska Katarzyna – IV miejsce

7.       Rytko Zofia

8.       Budek Paulina

9.       Komosa Barbara – IV miejsce

10.   Kotowska Aleksandra

11.   Fijałkowska Klaudia – I miejsce

12.   Pakla Julia

13.   Trochim Emila

14.   Zalewski Jakub

15.   Kustra Jan – II miejsce

16.   Durański Michał

17.   Lefeld Tomasz – VI miejsce

18.   Domaciuk Daniel

19.   Pastuch Aleksander – II miejsce

20.   Kasprzak Szymon

Osoby, które zajęły I-VI miejsce zakwalifikowały się na zawody powiatowe. Są to:

1.       Matusik Maria

2.       Chołuj Aleksandra

3.       Powichrowska Ilona

4.       Dąbrowska Katarzyna

5.       Komosa Barbara

6.       Fijałkowska Klaudia

7.       Kustra Jan

8.       Lefeld Tomasz

9.       Pastuch Aleksander

Opiekunowie: Grażyna Kruk, Anna Lech


 

 Piłka nożna chłopcy:

 Zawody gminne- 20.IX.2017r.

Reprezentacja chłopców zajęła II miejsce

1.Czerw Andrzej

2.Ogórek Szymon

3.Durański Michał

4.Cygan Dawid

5.Szóstkiewicz Jakub

6.Banasiewicz Patryk

7.Broda Miłosz

8.Ciastoń Eryk

9.Nadolski Jakub

10.Kobierski Hubert

                                                                     Opiekun: Kamila Dytmar

 


 

 Koszykówka dziewcząt

 Zawody gminne- 14.XI.2017r.

Reprezentacja dziewcząt zajęła II miejsce

1.Zduńczyk Agnieszka

2.Kośla Joanna

3.Siara Martyna

4.Dytmar Gabriela

5.Kurant Barbara

6.Komosa Barbara

7.Czachowska Julia

8.Czasak Paulina

9.Kielan Weronika

10.Matusik Maria

11.Fijałkowska Klaudia

                                                                 Opiekun: Kamila Dytmar


 

Koszykówka chłopców

Zawody gminne- 13.XI. 2017r.

Reprezentacja chłopców zajęła III miejsce

1. Kobierski Hubert

2. Banasiewicz Patryk

3. Zalewski Jakub

4. Cygan Cezary

5. Kubicki Maciej

6. Krasuski Piotr

7. Krasnodębski Wiktor

8. Szczepek Kacper

9. Ciastoń Eryk

                                                             Opiekun: Kamila Dytmar


 

 Unihokej chłopców

zawody gminne: 06.12.2017r.

Reprezentacja zajęła V miejsce

1.Hubert Kobierski

2.Patryk Banasiewicz

3.Wiktor Krasnodębski

4.Mikołaj Ćwirko

5.Paweł Folwarski

6.Jakub Nadolski

7.Michał Durański

Opiekun: Kamila Dytmar


 

Siatkówka chłopców

zawody gminne: 10.01.2018r.

Reprezentacja zajęła IV miejsce

1.Ogórek Szymon

2.Banasiewicz Patryk

3.Kobierski Hubert

4.Lichocki Jan

5.Kustra Jan

6.Durański Michał

7.Kowalczyk Piotr

8.Broda Miłosz

9.Kubicki Maciej

Opiekun: Krzysztof Żach


 

 

Siatkówka dziewcząt

zawody gminne: 11.01.2018r.

Reprezentacja zajęła III miejsce

1.Czasak Paulina

2.Matusik Maria

3.Jeleń Agata

4.Rytko Zofia

5.Czachowska Julia

6.Kurant Barbara

7.Romaniuk Julia

8.Kotowska Aleksandra

9.Fijałkowska Klaudia

10. Kowacka Paulina

Opiekun: Kamila Dytmar


 

                        Tenis stołowy

Zawody gminne: 16.02.2018r.

Reprezentacja dziewcząt zajęła miejsce II

1.Agata Jeleń

2.Katarzyna Dąbrowska

Reprezentacja chłopców zajęła miejsce II

1.Mikołaj Drewicz

2.Daniel Markiewicz

3.Kamil Koźlak

                                                                Opiekun: Anna Lech


 

 Piłka ręczna dziewcząt-14.03.2018r.

 III miejsce - zawody gminne

Reprezentacja dziewcząt:

1.Aleksandra Kotowska

2.Agnieszka Zduńczyk

3.Maria Matusik

4.Małgorzata Mika

5.Barbara Kurant

6.Martyna Siara

7.Paulina Czasak

8.Aleksandra Dobosz

9.Julia Czachowska

10. Paulina Kornberg

11. Barbara Bąk

12. Julia Pakla

                                                                  Opiekun: Grażyna Kruk


 

 Piłka ręczna chłopców- 16.03.2018r.

 III miejsce- zawody gminne

 Reprezentacja chłopców:

1.Patryk Banasiewicz

2.Adrian Witek

3.Michał Durański

4.Michał Pazura

5.Maciej Kubicki

6.Hubert Kobierski

7.Jakub Zalewski

8.Filip Witkowski

9.Jan Kustra

10. Kamil Koźlak

                                                    opiekun: Grażyna Kruk


 

 Pływanie sztafetowe

 zawody gminne-06.04.2018r.

 Reprezentacja dziewcząt zajęła I miejsce:

1.Aleksandra Kotowska

2.Maria Matusik

3.Barbara Kurant

4.Klaudia Fijałkowska

5.Wiktoria Radomska

6.Oliwia Dulko

 Reprezentacja chłopców zajęła II miejsce:

1.Eryk Ciastoń

2.Karol Szewczyk

3.Kacper Kęsik

4.Tomasz Lefeld

5.Igor Szczepek

6.Kacper Podworski

                                                      opiekun: Alina Wicha


 

 Pływanie sztafetowe

 zawody powiatowe - 11.04.2018r.

 Reprezentacja dziewcząt zajęła 3 miejsce.

1.Aleksandra Kotowska

2.Maria Matusik

3.Barbara Kurant

4.Klaudia Fijałkowska

5.Wiktoria Radomska

6.Oliwia Dulko

                                                     opiekun: Alina Wicha


 

Uczniowie III klas gimnazjum z naszej szkoły przyjęli zaproszenie na I Turniej Piłki Siatkowej o „Ciasto Dyrektora”

Zespołu Szkół Zawodowych im. ppor. Emilii Gierczak w Górze Kalwarii, który odbył się dn. 21 lutego 2018r.

Turniej piłki siatkowej połączony był z prezentacją oferty edukacyjnej szkoły.

W turnieju wzięły udział dwie drużyny czteroosobowe dziewcząt i dwie drużyny czteroosobowe chłopców i byli to:

Zespół nr 1 dziewcząt :

  1. Jeleń Agata

  2. Budek Paulina

  3. Maciejewska Adrianna

  4. Rytko Zofia

Zespół nr 2 dziewcząt :

  1. Kotowska Aleksandra

  2. Kochańska Zuzanna

  3. Babik Karolina

  4. Pakla Julia

Zespół nr 1 chłopców:

  1. Kustra Jan

  2. Witek Adrian

  3. Durański Michał

  4. Idaczyk Wiktor

Zespół nr 2 chłopców

  1. Banasiewicz Patryk

  2. Kubicki Maciej

  3. Kobierski Hubert

  4. Bławdziewicz Jakub

Zespół nr 1 dziewcząt zdobył puchar za 3 miejsce a zespół nr 2 dziewcząt również puchar za 4 miejsce. Chłopcy zmierzyli się z 6 drużynami. Dla wszystkich była to świetna zabawa.

Opiekunem grupy była p.Grażyna Kruk

 


 Liga Lekkoatletyczna Dziewcząt zawody powiatowe – 09.05.2018r

klasy VII-II gimnazjum

  1. 100m - Romaniuk Julia - III miejsce

    300 m – Trzmiel Wiktoria

    600 m – Fijałkowska Klaudia – IV miejsce

pchnięcie kulą 3kg – Czasak Paulina – 3 m

skok w dal – Chołuj Aleksandra

skok wzwyż - Mikielska Zuzanna

 

Sztafeta 4x100m - 3 miejsce

Romaniuk Julia

Grzywacz Weronika

Korzeniowska Aleksandra

Chołuj Aleksandra

 

klasy III gimnazjum

100 m Lankiewicz Julia

200m Kochańska Zuzanna

400m – Czachowska Julia – III miejsce

800m – Matusik Maria - Imiejsce

pchnięcie kulą 4 kg – Jeleń Agata - III miejsce

skok w dal – Kotowska Aleksandra

skok wzwyż – Babik Karolina – II miejsce

 

sztafeta 4x100m

Karasińska Natalia

Lankiewicz Julia

Rytko Zofia

Kośla Alicja

 

sztafeta olimpijska:

800m – Kotowska Aleksandra

400m – Babik Karolina

200m – Jeleń Agata

100m – Balcerzak Zuzanna

 

Opiekunowie : Alina Wicha, Grażyna Kruk


 

Wyniki zawodów sportowych 2016/17

Tenis stołowy dziewcząt

 

 

2 miejsce – zawody gminne -3.02.2017

 

1.Katarzyna Dąbrowska

 

2. Agata Głąbska

 

3. Matusik Maria

 


 

Tenis stołowy chłopców

 

2 miejsce zawody gminne – 3.02.2017

 

1. Oskar Kabala

 

2. Paweł Kowal

 

3. Jakub Chmielewski

 

Opiekun: Anna Lech

 

 


 

 

 

Piłka ręczna chłopców

 

3 miejsce zawody gminne – 9.03.2017

 

Skład reprezentacji:

 

1.      Krzysztof Mich

 

2.      Adam Szewczak

 

3.      Jakub Czub

 

4.      Mateusz Błyszuk

 

5.      Paweł Kowal

 

6.      Bartłomiej Kostrzewa

 

7.      Eryk Gałczyński

 

8.      Patryk Bochyński

 

9.      Dawid Bąk

 

10.  Sebastian Szóstkiewicz

 

11.  Wiktor Idaczyk

 

12.  Patryk Banasiewicz

 

13.  Hubert Kobierski

 

Opiekun: Kamila Dytmar

 

 


 

 

 

Piłka ręczna dziewczęta

 

2 miejsce zawody gminne – 10.03.2017

 

Skład reprezentacji:

 

1.      Karina Piekarniak

 

2.      Kinga Szynaka

 

3.      Barbara Kurant

 

4.      Adrianna Mańkowska

 

5.      Agnieszka Zduńczyk

 

6.      Maja Wiśniewska

 

7.      Martyna Jastrzębowska

 

8.      Małgorzata Mika

 

9.      Zuzanna Szlązak

 

10.  Agata Głąbska

 

11.  Maria Matusik

 

12.  Laura Sekulska

 

13.  Michalina Brzezińska

 

Opiekun: Kamila Dytmar

 

 


 

Pływanie dziewczęta

 

1 miejsce zawody gminne –30.03.2017

 

1.      Barbara Kurant

 

2.      Klaudia Fijałkowska

 

3.      Maria Matusik

 

4.      Aleksandra Kotowska

 

5.      Weronika Rataj

 

6.      Aleksandra Mika

 

7.      Dorota Danielewska

 

Opiekun: Anna Lech

 

 


 

 

 

Pływanie chłopcy

 

1 miejsce zawody gminne – 30.03.2017

 

1.      Jakub Zalewski

 

2.      Tomasz Lefeld

 

3.      Eryk Ciastoń

 

4.      Karol Szewczyk

 

5.      Sebastian Szóstkiewicz

 

6.      Joachim Białas

 

Opiekun: Anna Lech

 

  


 

 

 

Pływanie dziewczęta

 

4 miejsce zawody powiatowe – 4.04.2017

 

1.      Barbara Kurant

 

2.      Alicja Danielewska

 

3.      Maria Matusik

 

4.      Aleksandra Kotowska

 

5.      Weronika Rataj

 

6.      Dorota Danielewska

 

Opiekun: Anna Lech

 

 


 

 

 

Pływanie chłopcy

 

3 miejsce zawody powiatowe – 4.04.2017

 

1.      Jakub Zalewski

 

2.      Tomasz Lefeld

 

3.      Eryk Ciastoń

 

4.      Karol Szewczyk

 

5.      Sebastian Szóstkiewicz

 

6.      Joachim Białas

 

Opiekun: Anna Lech

 

 


 

 

 

Dwubój nowoczesny dziewczęta

 

3 miejsce zawody gminne – 12.04.2017

 

1.      Barbara Kurant

 

2.      Klaudia Fijałkowska

 

3.      Aleksandra Kotowska

 

4.      Katarzyna Dąbrowska

 

5.      Barbara Komosa

 

Opiekun: Anna Lech

 


 

 

Dwubój nowoczesny chłopcy

 

4 miejsce zawody gminne– 12.04.2017

 

1.      Jakub Zalewski

 

2.      Tomasz Lefeld

 

3.      Eryk Ciastoń

 

4.      Karol Szewczyk

 

5.      Szymon Kasprzak

 

 

 

Opiekun: Anna Lech

 


 

PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT

1  miejsce  13.09.2016 – zawody gminne

4  miejsce  22.09.2016 – zawody powiatowe 

Skład reprezentacji

1.Mańkowska Adrianna

2.Szlązak Zuzanna

3.Głąbska Agata

4.Jastrzębowska Martyna

5.Gajdak Maria

6.Babik Karolina

7.Kotowska Aleksandra

8.Komosa Barbara

9.Kielan Weronika

10.Fijałkowska Klaudia

11.Kochańska Zuzanna

12.Kośla Alicja

13.Dąbrowska Anna

Nauczyciel opiekun:  p. Grażyna Kruk

Wszystkie turnieje piłki nożnej rozgrywane były na stadionie w Górze Kalwarii. Gratulacje i serdeczne podziękowanie za ambitną walkę sportową i uzyskanie tak wysokiego wyniku.


 

 PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

2  miejsce  14.09.2016 – zawody gminne

Skład reprezentacji:

1.Patryk Banasiewicz

2.Jan Lichocki

3.Dominik Olszewski

4.Maciej Gdula

5.Konrad Mietliński

6.Sebastian Szóstkiewicz

7.Patryk Bochyński

8.Dawid Bąk

9.Hubert Kobierski

10.Grzegorz Drozd

11.Bartłomiej Kostrzewa

Nauczyciel opiekun: p. Kamila Dytmar


 

INYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

Zawody Gminne – 16.09.2016

Skład reprezentacji chłopców:

1.Paszko– zakwalifikowany na zawody powiatowe

2.Białas– zakwalifikowany na zawody powiatowe

3.Szmurło Paweł

4.Gdula– zakwalifikowany na zawody powiatowe

5.Kustra– zakwalifikowany na zawody powiatowe

6.Durański Michał

7.Gwardys Damian

8.Krasnodębski Wiktor

9.Lefeld– zakwalifikowany na zawody powiatowe

10.Folwarski Paweł

11.Medecki Dominik

12.Zalewski Jakub

Skład reprezentacji dziewcząt:

1.Durka– zakwalifikowana na zawody powiatowe (6 miejsce)

2.Maliszewska Wiktoria

3.Kalinowska Paulina

4.Głąbska Agata

5.Matusik-zakwalifikowana na zawody powiatowe (1 miejsce)

6.Dąbrowska-zakwalifikowana na zawody powiatowe (2 miejsce)

7.Gajdak Maria

8.Czachowska Julia

9.Fijałkowska-zakwalifikowana na zawody powiatowe

10.Kurant Barbara

11.Dąbrowska-zakwalifikowana na zawody powiatowe (1 miejsce)

12.Chołuj Aleksandra

13.Stępkowska Lidia

Nauczyciel opiekun: p. Alina Wicha i p. Anna Lech

26.09.2016 uczniowie wystartowali w zawodach powiatowych.

1.Dąbrowska Anna – 12 miejsce

2.Dąbrowska Katarzyna – 11 miejsce

3.Fijałkowska Klaudia – 10 miejsce

Nauczyciel opiekun: p. Alina Wicha


 

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

2  miejsce chłopcy  20.09.2016 – zawody gminne

Skład reprezentacji chłopców:

1.Dawid Bąk

2.Patryk Bochyński

3.Joachim Białas

4.Maciej Gdula

5.Jan Kustra

6.Sebastian Szóstkiewicz

7.Kacper Kucharski

8.Jakub Paszko

9.Jakub Zalewski

10.Dominik Olszewski

11.Patryk Banasiewicz

12.Tomasz Lefeld

3  miejsce dziewczęta  20.09.2016 – zawody gminne

1.Maria Matusik

2.Anna Dąbrowska

3.Katarzyna Dąbrowska

4.Klaudia Fijałkowska

5.Julia Czachowska

6.Agata Głąbska

7.Laura Sekulska

8.Maja Marciniszyn

9.Klaudia Kruczek

10.Aleksandra Chołuj

11.Kielan Weronika

Nauczyciel opiekun: p. Alina Wicha i p. Kamila Dytmar


 

Gminne zawody w koszykówkę

2  miejsce dziewczęta  21.11.2016r.

1.Zuzanna Szlązak

2.Marysia Matusik

3.Adrianna Mańkowska

4.Michalina Brzezińska

5.Julia Czachowska

6.Agnieszka Zduńczyk

7.Aleksandra Mika

8.Szynaka

9.Agata Głąbska

10.Paulina Kalinowska

11.Martyna Jastrzębowska

12.Klaudia Fijałkowska

opiekun: p. Kamila Dytmar

2  miejsce chłopcy  22.11.2016r.

1.Patryk Banasiewicz

2.Eryk Gałczyński

3.Paweł Kowal

4.Jakub Czub

5.Mateusz Błyszuk

6.Sebastian Szóstkiewicz

7.Jakub Zalewski

8.Patryk Bochyński

9.Dawid Bąk

10.Grzegorz Drozd

11.Bartłomiej Kostrzewa

12.Hubert Kobierski

13.Maciej Kubicki

opiekun: p. Kamila Dytmar

 


 

 

Gminne zawody w unihokeja

5  miejsce chłopcy  12.12.2016r.

1.Patryk Bochyński

2.Maciej Gdula

3.Bartłomiej Kostrzewa

4.Paweł Folwarski

5.Jakub Czub

6.Dawid Bąk

7.Sebastian Szóstkiewicz

opiekun: p. Kamila Dytmar

Wyniki zawodów sportowych 2015/2016

PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT

1  miejsce  15.09.2015 – zawody gminne

1  miejsce  21.09.2015 – zawody powiatowe 

3 miejsce   16.10.2015 – zawody międzypowiatowe

Skład reprezentacji

1.Karolina Wasilewska

2.Martyna Jastrzębowska

3.Maria Gajdak

4.Agata Głąbska

5.Agata Bralewska

6.Maja Kaźmierczak

7.Maria Szymczak

8.Maja Pełka

9.Adrianna Mańkowska

10.Martyna Molak

11.Gabriela Dytmar

12.Julia Zduńczyk

13.Szlązak Zuzanna

14.Mróz Gabriela

15.Babik Karolina

Nauczyciel opiekun: Kamila Dytmar

Wszystkie turnieje piłki nożnej rozgrywane były na stadionie w Górze Kalwarii. Dziewczęta wywalczyły Mistrzostwo Powiatu Piaseczyńskiego. Gratulacje i serdeczne podziękowanie za ambitną walkę sportową i uzyskanie tak wysokiego wyniku.

 Gratulacje   i  wielkie  brawa  dla  naszych  dziewcząt  za  zdobycie  brązowego medalu  w  zawodach   międzypowiatowych.

reprezentacja szkoły:

1.Agata Bralewska

2.Maria Gajdak

3.Martyna Jastrzębowska

4.Agata Chmielewska

5.Agata Głąbska

6.Maria Szymczak

7.Gabriela Mróz

8.Maja Kaźmierczak

9.Maja Pełka


  PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

 3 miejsce  zawody gminne – 16.09.2015

Skład reprezentacji

1.Filip Bursa

2.Jerzy Kempa

3.Artur Kowala

4.Dawid Bąk

5.Jakub Jędrzejczyk

6.Michał Sujecki

7.Piotr Kobiałka

8.Michał Czernik

9.Maciej Gwara

10.Michał Kasprzyk

nauczyciel opiekun : Kamila Dytmar


 INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

 10.09.2015 – zawody gminne

 W zawodach wzięło udział 24 uczniów z naszej szkoły

 W kategorii klas I:

 1 miejsce – Maria Matusik

 3 miejsce – Jan Kustra

 W kategorii klas II:

 1 miejsce – Anna Dąbrowska

 4 miejsce – Maja Wiśniewska

 2 miejsce – Joachim Białas

 3 miejsce -  Jakub Paszko

 4 miejsce – Paweł Szmurło

 W kategorii klas III:

 3 miejsce – Agata Bralewska

 Nauczyciele opiekunowie: Grażyna Kruk, Alina Wicha

  

28.09.2015 – zawody powiatowe

 Skład reprezentacji z naszej szkoły:

 1.Maria Matusik

2.Joachim Białas

3.Anna Dąbrowska

4.Jakub Paszko

5.Jan Kustra

6.Paweł Szmurło

7.Maja Wiśniewska

 4 miejsce – Maria Matusik

 10 miejsce – Joachim Białas

 Uczniowie zakwalifikowali się do zawodów na szczeblu międzypowiatowym.

 Nauczyciel opiekun: Alina Wicha

 

 07.10.2015 – zawody międzypowiatowe w Pomiechówku

 W zawodach wzięli udział: Maria Matusik z klasy Ic i Joachim Białas z klasy IIa

 Nauczyciel opiekun: Grażyna Kruk

 Wielki sukces odniosła Maria Matusik zajmując III miejsce

w indywidualnym biegu przełajowym na dystansie 1000m.

Gratulacje !!!!!!


  24 .09. 2015 - Sztafetowe biegi przełajowe  – zawody gminne

             2 miejsce –sztafeta dziewcząt

 skład reprezentacji;

 1.Anna Dąbrowska

 2.Maja Wiśniewska

 3. Agata Bralewska

 4.Gabriela Mróz.

 5. Maria Matusik.

 6. Natalia Kluge

 7. Klaudia Mikus

 8. Laura Sekulska

 9. Zofia Rytko

 10. Maja Pełka

  3 miejsce- sztafeta chłopców

 1. Witek Adrian

 2. Sujecki Michał

 3. Kubicki Maciej

 4. Kobierski Hubert.

 5. Medecki Dominik

 6. Kostrzewa Bartłomiej

 7. Kłosiński Hubert

 8. Drozd Grzegorz

 9. Kasprzyk Michał

 10. Czernik Michał

  nauczyciel opiekun – Alina Wicha,  Grażyna Kruk


  8.10. 2015r drużyna dziewcząt naszego gimnazjum wzięła udział  w  towarzyskim Turnieju Piłki Nożnej zorganizowany z okazji  :  „90 – lecia  POLSPORTU”

 skład reprezentacji:

 1.Martyna Jastrzębowska

 2.Maria  Gajdak

 3. Agata Głąbska

 4.Maja Pełka

 5. Agata Bralewska

 6.Maria Szymczak

 7.Maja Kaźmierczak

 8.Klaudia Kryglicka

W turnieju wzięły udział cztery drużyny z gminy Góra Kalwaria .Nasze dziewczęta zajęły 2 miejsce przed drużyną z Cendrowic. Mecze odbywały się  w tzw. „klatkach”.


 Warszawski Konkurs Taneczny „Piruet”

 Dnia 22 stycznia 2016 roku czworo naszych uczniów z naszej szkoły: Marcin Spychalski, Eliza Grądziel, Chmielewska Agata i Pakla Julia wzięło udział w VIII edycji Warszawskiego Konkursu Tanecznego „Piruet 2016” , organizowanego przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty o zasięgu wojewódzkim.

 W kategorii wiekowej Gimnazja/Licea wystąpili wszyscy nasi uczniowie prezentując się w jazzowym stylu tańca.

 W pokazach solowych uczniowie uzyskali następujące wyniki:

 Marcin Spychalski – I miejsce

 Eliza Grądziel – II miejsce

 Agata Chmielewska – II miejsce

 W duetach:

 Eliza Grądziel i Marcin Spychalski – I miejsce

 Agata Chmielewska i Julia Pakla – II miejsce

opiekun grupy – Grażyna Kruk

 


 

Piłka koszykowa dziewcząt

 

2 miejsce – zawody gminne – 13.11.2015r.

 

Skład reprezentacji:

 

1.Kalinowska Paulina

2.Kruczek Klaudia

3.Szlązak Zuzanna

4.Głąbska Agata

5.Sekulska Laura

6.Gryniewska Angelika

7.Brzezińska Michalina

8.Mańkowska Adrianna

9.Bralewska Agata

10.Jastrzębowska Martyna

11.Musiałek Julia

 

Opiekun: Kamila Dytmar


Piłka koszykowa chłopców

1 miejsce - zawody gminne – 12.11.2015r.

4 miejsce – zawody powiatowe – 24.11.2015r.

Skład reprezentacji:

  1. 1.Dobkowski Jakub
  2. 2.Dobkowski Kacper
  3. 3.Czernik Michał
  4. 4.Kasprzyk Michał
  5. 5.Kowala Artur
  6. 6.Zwierzyński Bartłomiej
  7. 7.Kempa Jerzy
  8. 8.Jędrzejczyk Jakub
  9. 9.Bursa filip
  10. 10.Ogonek Cezary
  11. 11.Gwara Maciej
  12. Nowak Szymon

 

opiekun: Kamila Dytmar


Piłka siatkowa dziewcząt

1 miejsce - zawody gminne -20.01.2016

6 miejsce – zawody powiatowe -26.01.2016

Skład reprezentacji:

1.Mańkowska Adrianna

2.Szlązak Zuzanna

3.Bralewska Agata

4.Musiałek Julia

Hryniewska Angelika

6.Chmielewska Agata

7.Mróz Gabriela

8.Sekulska Laura

9.Maliszewska Wiktoria

10.Klimek Zuzanna

opiekun: Alina Wicha i Grażyna Kruk


Piłka siatkowa chłopców

5 miejsce – zawody gminne – 22.01.2016r

Skład reprezentacji:

1.Kempa Jerzy

2.Kobiałka Piotr

3.Czernik Michał

4.Jędrzejczyk Jakub

5.Kasprzyk Michał

6.Bursa Filip

7.Czub Jakub

8.Kłosiński Hubert

9.Gdula Maciej

10.Białas Joachim

opiekun: Alina Wicha


 Piłka ręczna dziewcząt

1 miejsce – zawody gminne – 25.02.2016r

6 miejsce – zawody powiatowe -4.03.2016

Skład reprezentacji:

1.Wasilewska Karolina

2.Mańkowska Adrianna

3.Bralewska Agata

4.Szlązak Zuzanna

5.Brzezińska Michalina

6.Musiałek Julia

7.Matusik Maria

8.Szynaka Kinga

9.Mróz Gabriela

10.Hryniewska Angelika

11.Wiśniewska Maja

12.Mika Aleksandra

13.Mika Małgorzata

opiekun: Grażyna Kruk


 

Piłka ręczna chłopców

2 miejsce – zawody gminne – 26.02.2016r

Skład reprezentacji:

1.Błyszuk Mateusz

2.Bursa Filip

3.Czernik Michał

4.Czub Jakub

5.Gwara Maciej

6.Idaczyk Wiktor

7.Jędrzejczyk Jakub

8.Kempa Jerzy

9.Kłosiński Hubert

10.Kostrzewa Bartłomiej

11.Mich Krzysztof

12.Nowak Szymon

13.Ogonek Czarek

14.Sujecki Michał

15.Szewczak Adam

16.Zwierzyński Bartłomiej

17.Korzeniowski Kacper

opiekun: Kamila Dytmar


 

Tenis stołowy dziewcząt

3 miejsce – zawody gminne – 9.03.2016r

1. Matusik Maria

2. Dąbrowska Anna

opiekun: Alina Wicha


 

Tenis stołowy chłopców

2 miejsce – zawody gminne – 9.03.2016r

1. Lichocki Jan

2. Kowala Paweł

opiekun: Alina Wicha 


 

Pływanie sztafetowe dziewcząt i chłopców

dziewczęta 1 miejsce – zawody gminne – 6.04.2016r

dziewczęta 3 miejsce – zawody powiatowe– 8.04.2016r

 Skład reprezentacji:

1.Matusik Maria

2.Mika Małgorzata

1.Rataj Monika

2.Jaskułowska Dominika

3.Mróz Gabriela

4.Mika Aleksandra

5.Kotowska Aleksandra

chłopcy 2 miejsce – zawody gminne – 6.04.2016r

Skład reprezentacji:

1.Szewczyk Kariol

2.Ciastoń Eryk

3.Białas Joachim

4.Szmurło Paweł

5.Dębek Rafał

6.Chorostecki Sebastian

opiekun: Alina Wicha


 

Dwubój lekkoatletyczny  dziewcząt i chłopców

dziewczęta 4 miejsce – zawody powiatowe– 14.04.2016r

Skład reprezentacji:

1.Kotowska Aleksandra

2.Babik Karolina

3.Zduńczyk Julia

4.Rataj Weronika

chłopcy 4 miejsce – zawody powiatowe– 14.04.2016r

Skład reprezentacji:

1.Ciastoń Eryk

2.Szewczyk Karol

3.Chorostecki Sebastian

4.Dębek Rafał

opiekun: Alina Wicha

 


 Liga Lekkoatletyczna dziewcząt i chłopców

 zawody powiatowe – 12.05 -13.05.2016r

1 miejsce –  Agata Bralewska w biegu na 100m

3 miejsce -  Zuzanna Klimek w skoku wzwyż

3 miejsce – Joachim Białas w biegu na 1000 m

4 miejsce – Maciej Gdula w skoku wzwyż

            opiekun Grażyna Kruk ,Krzysztof Żach


 20.05.2016 odbyły się na stadionie miejskim biegi przełajowe w ramach akcji CAŁA POLSKA BIEGA.

30 uczniów naszej szkoły wzięło aktywny udział w biegach.

Gajdak Maria i Jan Kustra zajęli 3miejsca 

 

 

 


Siatkówka dziewcząt

 Zawody powiatowe w piłkę siatkową dziewcząt 23 II 2015r.

Reprezentacja naszego gimnazjum zajęła III miejsce.

Skład reprezentacji:

  1.  Brzezińska Joanna
  2. Kaczmarska Gabriela

  3. Kubicka Klaudia

  4. Kaczmarek Maja

  5. Dąbrowska Natalia

  6. Dwornik Maria

  7. Walczak Patrycja

  8. Zawadka Karolina

 

Opiekun p. Grażyna Kruk

Siatkówka chłopców

 Zawody gminne w piłce siatkowej chłopców 19 II 2015r.

Reprezentacja naszego gimnazjum zajęła 3 miejsce.

Skład reprezentacji:

  1. Krzesiński Piotr

  2. Zieliński Paweł

  3. Krześniak Daniel

  4. Bylica Grzegorz

  5. Buczek Aleksander

  6. Kopecki Jakub

  7. Grudziński Tomasz

  8. Pierściński Damian

  9. Wiszniewski Sebastian

Opiekun p. Alina Wicha

Piłka siatkowa

Lista uczniów biorących udział w zawodach gminnych w piłkę siatkową w dniu 18.02.2015r.

1.Król Izabela
2.Dąbrowska Natalia
3.Walczak Patrycja
4.Kaczmarska Gabriela
5.Brzezińska Joanna
6.Dwornik Maria
7.Kubicka Klaudia
8.Kaczmarek Maja

 Opiekun: Grażyna Kruk

 Dziewczęta zdobyły pierwsze miejsce i będą reprezentowały naszą gminę 23lutego na zawodach powiatowych w Lesznowoli.

Gratulujemy i życzymy powodzenia !!!!!

Unihokej

Lista uczniów biorących udział w zawodach gminnych w unihokeja w dniu 15.12.2014r.

 1.Kubicka Klaudia
2.Kaczmarska Gabriela
3.Walczak Patrycja
4.Mańkowska Adrianna
5.Jarmuszewska Edyta
6.Kaczmarek Maja – bramkarz

 

 Opiekun: Grażyna Kruk

 Dziewczęta bardzo dzielnie walczyły zajmując drugie miejsce w gminie.

Biegi przełajowe (2)

Lista uczniów biorących udział w zawodach powiatowych (biegi przełajowe) w dniu 29.09.2014r.

 1.Izabela Król
2.Natalia Dąbrowska
3.Maja Wiśniewska
4.Anna Dąbrowska
5.Mateusz Zawłocki
6.Adrian Konarzewski
7.Mateusz Bednarczyk
8.Jakub Paszko
9.Dawid Bąk

 Opiekun:Alina Wicha

 Nasz kolega- Jakub Paszko zajął 9 miejsce, dzięki czemu zakwalifikował się na etap między powiatowy.
Gratulujemy i życzymy powodzenia.

Loga projektów